Ürün Tanıtım
Açıklama
Reklam Filmi
Açıklama
Belgesel Film
Açıklama
Sunuculuk Hizmetleri
Açıklama
Organizasyon
Açıklama

Hakkımızda

Yol film, Kurumsal Kimlik, Prodüksiyon Tanıtım ve Film Hizmetleri

731101 Sayılı Reklam ajanslarının faaliyetlerini, kullanılacak medyanın seçimi, reklamın tasarımı, sözlerin yazılması, Reklam filmleri için senaryonu yazımı, satış noktalarında Reklam ürünlerinin gösterimi ve sunumu.v.b.
işler için Resmi Özel bir Kurumdur.

          Kurulduğumuz 2000 yılından bu güne kadar Öncelikle Reklam ve tanıtım filmleri başta olmak üzere, bir çok Düğün davet ve balo organizasyonlarınızda sizlere sunduğumuz Video ve Fotoğraf çekim hizmetlerimiz ile, alışılmış kalıpların dışına çıkarak, sizlere sadece çekimlerin ham hallerini vermekle kalmıyor, özel olarak videolarınızın kurgusunu yaptıktan sonra sizlere sunduğumuz özel paketler halinde teslim ediyoruz.

       Geriye sadece görüntülerinizi film izler gibi izlemek kalıyor.

Yol film, talep edilen yapımı, en iyi şekilde isteklerinizinde üzerinde başarı ile tamamlar. Bunun için; Yol film olarak 2000 yılından bu yana Tecrübemizi siz değerli müşterilerimize borçluyuz...

Biz, gelişmekte olan Dünya’ nın koşullarına ve sürekli değişen yeniliklere kalitesini, şıklıkla bütünleştirip, en iyi görsele dönüştüğü anız. Dinler, anlar, araştırır, uygularız. Sınırları zorlayan fikirlere, sihirli parmaklara ve vizyona sahibiz. Biz, görsel anlamda yapılabilecek ne varsa, sizler için, çekimden kurguya Ekip olarak en iyilerdeniz.


Nasıl görmeyi hayal ediyorsanız, biz sizin hayallerinizin BİR adım ötesindeyiz...

Reklam Filmi Nedir?  / RİSK ALMAK İSTEMEYENLER BİZİ TERCİH EDİYOR.

Reklam filmleri, bilindiği üzere, televizyon kanalları, sinema ve internet mecraları için çekilmektedir. Bunların en yaygın izlenenleri, televizyon tanıtım filmleridir. Televizyon mecrası için çekilen filmler; karşılıklı diyalogların gerçekleştiği reklam filmleri, animasyon filmleri, cıngıllar, sadece görüntü ve yazılardan oluşan reklam filmleri, spotlar, oyuncularla birlikte eşyaların animasyonuyla oluşturulan reklam filmleri ve bu şekilde birbirinden farklı tasarım yapısı ve teması olan onlarca tür filmler olmaktadır. Günümüzde en çok televizyonlarda yayınlandıklarında, en çok izleyiciye sahip olmaktadır. İnsanlar, günlerinin yoğunluğuna bağlı olarak, her gün, en az birkaç saatlerini televizyonların başında geçirmektedirler. Burada sözünü ettiğimiz insanlar, genellikle çalışan kişiler olmaktadır. Çocuklar, sabah saatlerinde ve akşam saatlerinde, televizyon kanalarının kendilerine uygun yayın yapanlarını izlemektedir. Ev hanımları, özellikle gündüz saatlerinde, televizyonlarını sürekli açık tutmaktadır. Dolayısıyla televizyon tanıtımları hemen her kesim tarafından, farklı saatlerde, ama mutlakta izlenmektedir. 

Reklam filmleri, genellikle ajanslar tarafından tasarlanmaktadır. Firmanın amaçları ve ihtiyaçları doğrultusunda, ajanslar, yapım firmasıyla birlikte, oyuncu ve tanıtım ajansından destek alarak, filmleri hazırlamaktadırlar. Filmlerin, metin yazarlığını, ajanslarında çalışan, metin yazarları, sanat yönetmenleri ve film yapımcıları yapmaktadır. Kimi zaman ortaklaşa, kimi zaman metin yazarı veya sanat yönetmeni tarafından yazılmaktadır. Metnin yazılmasından sonra, senaristler, onu senaryo haline getirmektedir. Filmin çekimlerini, yapım yani prodüksiyon firması yapmaktadır. Oyuncu ve tanıtım ajansı da, filmde kullanılmak istenilen ünlüleri, tiyatro oyuncularını, sinema sanatçılarını, dansçıları, mankenleri, normal ve belirli bir özelliğe sahip olan insanları temin etmekte ve kullandırmaktadır. Aynı ajans, filmde kullanılması istenilen araç ve gereçleri temin etmekte ve kullandırmaktadır.

Bunlar aynı zamanda sinemalarda da yayınlanmaktadır. Vizyonda olan filmler başlamadan önce, belirlenmiş sürelerde yayınlanıyorlar. Aynı şekilde, internet mecrasında da, filmler yayınlanmakta ve kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Günümüzde, bu amaçla yapılmış videolar gündemde dolaşmaktadır. Bilindiği gibi filmlerin çekimleri bittikten sonra, post prodüksiyon çalışmalarında, tanıtımın farklı mecralarda gösterilebilmesi için, cd’leri, video’ları ve internette gösterilebilmesi için gerekli, bütün formatları hazırlanmaktadır. Tanıtım videoları şekline getirildikten sonra, bu videolar hem ilgili firmaların resmi web sitelerinde hem de kişiden kişiye dağılmasını sağlayarak ta yayınlanmaktadır.

Tanıtım filmlerinin eğlenceli olması, içeriğinde toplum tarafından sevilen ünlülerin kullanılması, tüketicilerin isteklerini hedef almaları izlenmelerini sağlamaktadır. Hemen bütün mecralardan, tanıtım filmleri izlenmektedir. Ayrıca her geçen gün, tanıtım filmlerinde kullanılan teknoloji geliştirilmekte ve yeni unsurlarla tüketicilerin dikkatlerini çekmektedir. İşte bu Noktada
YOL FİLM Size Uygun olan Reklam Filmini En Düşük Bütçeye olabilecek seçenekleri sizlere sunar.

Yardım