Google
google-site-verification: google8be4ef989a85c9f4.html
AsenSe

Hakkımızda

Yol film, Kurumsal Kimlik, Prodüksiyon Tanıtım ve Film Hizmetleri

731101 Sayılı Reklam ajanslarının faaliyetlerini, kullanılacak medyanın seçimi, reklamın tasarımı, sözlerin yazılması, Reklam filmleri için senaryonu yazımı, satış noktalarında Reklam ürünlerinin gösterimi ve sunumu.v.b.
işler için Resmi Özel bir Kurumdur.

          Kurulduğumuz 2000 yılından bu güne kadar Öncelikle Reklam ve tanıtım filmleri başta olmak üzere, bir çok Düğün davet ve balo organizasyonlarınızda sizlere sunduğumuz Video ve Fotoğraf çekim hizmetlerimiz ile, alışılmış kalıpların dışına çıkarak, sizlere sadece çekimlerin ham hallerini vermekle kalmıyor, özel olarak videolarınızın kurgusunu yaptıktan sonra sizlere sunduğumuz özel paketler halinde teslim ediyoruz.

       Geriye sadece görüntülerinizi film izler gibi izlemek kalıyor.

Yol film, talep edilen yapımı, en iyi şekilde isteklerinizinde üzerinde başarı ile tamamlar. Bunun için; Yol film olarak 2000 yılından bu yana Tecrübemizi siz değerli müşterilerimize borçluyuz...

Biz, gelişmekte olan Dünya’ nın koşullarına ve sürekli değişen yeniliklere kalitesini, şıklıkla bütünleştirip, en iyi görsele dönüştüğü anız. Dinler, anlar, araştırır, uygularız. Sınırları zorlayan fikirlere, sihirli parmaklara ve vizyona sahibiz. Biz, görsel anlamda yapılabilecek ne varsa, sizler için, çekimden kurguya Ekip olarak en iyilerdeniz.


Nasıl görmeyi hayal ediyorsanız, biz sizin hayallerinizin BİR adım ötesindeyiz...

Yardım